بزرگترین همبرگر جهان

بزرگترین همبرگر جهان به وزن ۳۵۳ کیلو معادل ۷۷۷ پوند در امریکا ساخته شد.

آسوشیتدپرس نوشت: برای پخت این همبرگر در کالیفرنیا که نامش در گینس به ثبت رسید ۱۵ ساعت زمان در نظر گرفته شد و در نهایت همبرگر پخته شده با مینی لیفتراک به محلی که رسانه ها و نماینده کتاب گینس جمع شده بودند، آورده شد.

گوشت کبابی و خردل و سس مایونز و ترشی و پیاز و کاهو و گوجه فرنگی بکار رفته در این همبرگر از با کیفیت ترین جنس بوده است.

همبرگر

آشپزها ساعت ۵ صبح کار را با ۶۰۰ پوند معادل ۲۷۲ کیلو گوشت (که بعد از پخت کوچک شده و به ۴۰۰ پوند معادل ۱۸۱ کیلو تغییر وزن داد) شروع نمودند. دو خمیر به وزن ۳۴۰ پوند معادل ۱۵۴ کیلو نیز درست کردند که در دو طرف گوشت پخته شده قرار دهند. ۲۲ کیلو پنیر، ۱۰ کیلو پیاز، ۵ کیلو ترشیجات و مزه، ۱۳ کیلو کاهو، ۵ کیلو خردل و سس گوجه فرنگی نیز به آن اضافه کردند. در نهایت بعد از پخت و پز و تغییر وزن، همبرگر نهایی را وزن کرده و دیدند وزنش ۷۷۷ پوند معادل ۳۵۲ کیلو شده است.

این همبرگر معادل ۱٫۳ میلیون کالری تولید کرد. برت انرایت همراه با نیک نیکورا که اعضای اصلی تیم پخت و پز بودند این عملیات را در منطقه آلامدای کالیفرنیا جلوی چشم رسانه ها انجام دادند.

برای ساخت همبرگر مذکور از بزرگترین گریل دنیا که روی تریلی ۱۸ چرخ بوده و گروه مذکور برای پخت برگر در ایالتهای مختلف از آن استفاده می کنند، نیز استفاده شد و بعد از ۱۵ ساعت آماده خوردن شد و تماشاچیان به ازای پرداخت ۹۹ سنت توانستند هر کدام یک قطعه کوچک از آنرا بخورند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

captcha

Please enter the CAPTCHA text

چهارفصل