پنج‌شنبه 30 فروردین 1403

200 تیم پلیس راههای مازندران را پوشش می دهند/ اعمال محدودیتهای ترافیکی

ساری – خبرگزاری مهر: رئیس پلیس راهور مازندران با اشاره به آغاز دور دوم سفرهای تابستانی گفت: 200 تیم خودرویی و موتوری به همراه 700 نیروی راهور در کلیه شهرستانها مستقر و بالغ بر 100 نقطه از استان را پوشش می دهند.

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ داودد قاسمیان بعد از ظهر یکشنبه در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به محدودیت ترافیکی برای نماز عید فطر ، گفت : پلیس راهور استان از ساعات اولیه اذان صبح عید در محل مستقر می شوند  تا به بهترین شکل نماز عید فطر برگزار شود.

وی با تاکید بر محدودیت ترافیکی در اطراف برگزاری نماز عید فطر، گفت : با توجه به حجم عظیم نمازگزاران در عید فطر و برای کاهش بار ترافیکی مردم حدالمقدور از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنند.

رئیس پلیس راهوراستان مازندران به آغاز دور دوم سفرهای تابستانی اشاره کرد و افزود : تمهیدات لازم برای دور دوم سفرهای تابستانی اندیشیده شده است.

قاسمیان با تاکید بر اینکه روان سازی بارترافیکی و کاهش تصادفات سرلوحه کارپلیس راهور قراردارد ، متذکر شد : با متخلفین که بخواهند با ارتکاب تخلفات حادثه ساز جان خودشان و دیگران به خطر بیاندازند به شدت برخورد می شود.

رئیس پلیس راهوراستان مازندران همچنین با بیان اینکه در کلیه معابر ورودی شهرها تیم مستقر شده اند ، بیان داشت :

وی به افزایش حجم ترافیکی در این ایام نیز اشاره کرد و گفت : باتوجه به اینکه استان مازندران یکی از استانهای گردش پذیر محسوب می شود در این ایام  شاهد افزایش حجم ترافیکی هستیم.

قاسمیان همچنین با اشاره به اینکه در طرح ترافیکی نیروی انتظامی استان تهران نیز در مازندران مستقر خواهند شد ، افزود : در معابر ورودی شهرها نیز جهت آگاهی بیشتر مردم بیلبورد های و بنرهای ترافیکی نصب می شود تا بتوانیم تصادفات را در معابر کاهش دهیم.

رئیس پلیس راهوراستان مازندران همچنین مردم را ضامن عملکرد پلیس دانست وخواستار توجه بیشتر مردم به مسائل ترافیکی و صعه صدر برای کاهش تصادفات شد.

Check Also

خسارت سیلاب در غرب مازندران

اصلانی فرماندار شهرستان عباس آباد: 🔹سیل شب گذشته ۱۳ آبان ماه به تاسیسات زیر بنایی عباس‌آباد، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

captcha

Please enter the CAPTCHA text