شنبه 29 اردیبهشت 1403

11 کیلومتر از راه های روستایی آمل آسفالت شد

به گزارش روز سه شنبه روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران سهراب طور افزود : مازندران با توجه به نوع اقلیم و شرایط توپوگرافی وبه طبع تنوع فراورده های کشاورزی ، مسئله راههای مناسب روستایی به منظور حمل ونقل هرچه سریعتر ، آسانتر و در عین حال ارزانترین فرآورده ها به بازار مصرف یکی از اصلی ترین دغدغه های ذهنی مسئولین محترم استان و این اداره کل می باشد.

وی یادآور شد: از این رو اداره کل در راستای برنامه های خود اقدامات وسیعی در حوزه بهسازی و ایمن سازی راه های روستایی در دست اجرا دارد.

مهندس طور به محورهای روستایی آمل اشاره و افزود : بر اساس قرارداد منعقده از محل اعتبارات دولتی در سال جاری در نظر است آسفالت 47 کیلومتر از راه های روستایی امل در قالب 38 روستا با اعتباری بالغ بر 100 میلیارد ریال در ظرف دو سال به اجرا در آید.

مسوول راههای روستایی راه و شهرسازی استان مازندران خاطر نشان ساخت : در حال حاضر بر اساس قرارداد یاد شده عملیات اجرایی 11 کیلومتر آسفالت در قالب 7 روستا به اتمام رسیده است.

وی ضمن اعلام این مطلب که از 7829 کیلومتر راه روستایی موجود در مازندران مقدار 4189 کیلومتر آسفالته است ، تصریح نمود: محورهای روستایی مرزنکلا _ میخران ، جمشید آباد _ لتی کلا ، محمدآباد بوران ، شرم کلا _گالشکلا ، موزی کتی و پاشاکلا چلاو از جمله محورهای روستایی بوده که عملیات آسفالت در آنها صورت گرفت.

گفتنی است علاوه بر عملیات آسفالت در سطح محورهای روستایی آمل ، این اداره کل اقدامات وسیعی نیز در خصوص بهسازی و زیرسازی راه های روستایی این شهرستان در دست اجرا دارد

Check Also

خسارت سیلاب در غرب مازندران

اصلانی فرماندار شهرستان عباس آباد: 🔹سیل شب گذشته ۱۳ آبان ماه به تاسیسات زیر بنایی عباس‌آباد، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

captcha

Please enter the CAPTCHA text