دوشنبه 31 اردیبهشت 1403

اجرای طرح جامع گردشگری در کلاردشت

بهروز نمدسو امروز در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس شهرستان کلاردشت با اشاره به شرایط جغرافیایی خاص کلاردشت، اظهار کرد: این شهرستان با داشتن مراتع و جنگل‌های بکر، مردمانی خون‌گرم و صمیمی، تاریخ و تمدن کهن، آب و هوایی مطبوع و پاک و مناظر رویایی که دارد در بین مسافران و گردشگرانی که به شمال کشور سفر می‌کنند از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است.

وی افزود: به‌همین دلیل لازم است مدیریت شهری در رابطه با تدوین برنامه‌های مناسب و ارائه راهکارهای اصولی در راه جذب و ماندگاری توریست و سرمایه‌گذار بیشتر فعال شود.

نمدسو با تاکید بر اینکه دولت برای اجرا و تکمیل برخی از پروژه‌ها از جمله پروژه‌های تفریحی، تجاری، رفاهی و گردشگری نیاز به همکاری بخش خصوصی دارد، خاطرنشان کرد: لازم است تا با درایت و برنامه‌های اصولی و بسترسازی مناسب به جذب سرمایه‌گذار در بخش خصوصی کمک کنیم.

این مسئول تصریح کرد: بدون شک مدیریت شهری در راستای گردشگری و جذب توریست و سرمایه‌گذار در سایه تعامل و همدلی برنامه‌های خاصی دارد و امیدواریم بتوانیم بعد از اتمام نهضت آسفالت در این شهرستان به بهترین شکل که رضایت مردم را به همراه داشته باشد، این برنامه را تحقق ببخشیم.

رئیس شورای اسلامی شهرستان کلاردشت با اشاره به ویژگی و ظرفیت‌های بالای کلاردشت در حوزه گردشگری، بیان کرد: طرح جامع گردشگری کلاردشت در حال اجراست و بعد از گرفتن مشاوره و کاره‌های اولیه بدون تعلل صورت می‌گیرد.

وی تصریح کرد: شهرداری و شورای اسلامی شهر نیز در کنار سایر مسئولان یکی از مهم‌ترین اهداف خود را ارتقای کلاردشت به منطقه ویژه گردشگری می‌داند و برای تحقق این امر از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند.

به گزارش فارس، منطقه کلاردشت در ارتفاع یک‌هزار و 200 تا یک‌هزار و 300 مترى از سطح دریا در دامنه رشته کوه البرز قرار دارد که کوه‌های علم‌کوه و تخت‌سلیمان در این منطقه از شمال ایران، در بین گردشگران داخلی و خارجی از شهرت ویژه‌ای برخوردار است.

 

Check Also

خسارت سیلاب در غرب مازندران

اصلانی فرماندار شهرستان عباس آباد: 🔹سیل شب گذشته ۱۳ آبان ماه به تاسیسات زیر بنایی عباس‌آباد، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

captcha

Please enter the CAPTCHA text