چهارشنبه 29 فروردین 1403

پلیس آمل به گروگانگیری دختر 12 ساله در یک مرغداری پایان داد

ساری – ایرنا – فرمانده انتظامی شهرستان آمل از شناسایی و دستگیری عامل گروگانگیری ساکن یکی از شهرهای استان فارس که همشهری خود دختر 12 ساله ای را دزیده و در یکی از مرغداری های مخروبه شهرستان آمل به گروگان گرفته بود، خبر داد.

سرهنگ ‘ولی الله گنجیان مقدم’ روز جمعه در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد: سارق آدم ربا فردی حدودا 26 ساله معروف به ‘نبی افغانی’، اهل یکی از شهرهای استان فارس بود که دختر 12 ساله ای به نام ‘ سمیه ‘ را از همان شهر به گروگان گرفته بود.

وی افزود: با دریافت گزارش قضایی از دادسرای عمومی و انقلاب یکی از شهرستان های استان فارس مبنی بر مخفی شدن این آدم ربا در یکی از روستاهای حومه آمل، موضوع به طور ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی آمل افزود: ماموران پلیس پس از انجام تحقیقات و اقدامات اطلاعاتی برای شناسایی مخفیگاه آدم ربا و رهایی گروگان، وی را در مرغداری مخروبه ای در یک روستا در حومه آمل شناسایی کردند.

سرهنگ گنجیان گفت: کارآگاهان پلیس آگاهی با اطمینان از حضور آدم ربا به همراه گروگان 12 ساله در مخفیگاه، در عملیاتی هماهنگ و ضربتی متهم را دستگیر و این دختربچه را نجات دادند.

فرمانده انتظامی آمل افزود: متهم پس از دستگیری در بازجویی های پلیسی به بزه انتسابی اعتراف کرد و با صدور قرار بازداشت روانه زندان شد.

Check Also

خسارت سیلاب در غرب مازندران

اصلانی فرماندار شهرستان عباس آباد: 🔹سیل شب گذشته ۱۳ آبان ماه به تاسیسات زیر بنایی عباس‌آباد، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

captcha

Please enter the CAPTCHA text