پنج‌شنبه 30 فروردین 1403

پارک سکو تپه ساری به قطب گردشگری کشور تبدیل می‌شود

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ساری به نقل روابط عمومی شهرداری ساری، عباس رجبی در بازدید از پارک‌های سطح شهر ساری،  با اشاره به تأکیدات شهردار ساری برای صرفه‌جویی حداکثری در مصرف آب گفت : شهروندان عزیز بدانند حتی قطره‌ای از آب شرب برای آبیاری فضای سبر شهر مورد مصرف قرار نمی‌گیرد.

وی، میزان فضای سبز طی سه سال اخیر به چندین برابر قبل از تمام سال‌های پیش از آن رسیده است گفت: این میزان از فضای سبز نیازمند حجم چشم‌گیری آب برای آبیاری است بنابراین به همشهریان خود اطمینان خاطر می‌دهم حتی قطره ای از آب شرب برای آبیاری استفاده نمی‌شود و حتی در مصرف آب‌هایی که از طریق حفر چاه برای فضای سبز یا گلخانه سازمان استفاده می‌کنیم هم تا حد ممکن اصل اساسی صرفه جویی را مورد توجه قرار می‌دهیم.

رجبی با اشاره به شدت گرمای تابستان امسال و نیاز شدید فضای سبز به آبیاری، خاطرنشان کرد : سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری ساری با بسیج تمام نیروهای خود آبیاری فضای سبز را بیش از گذشته در دستور کار قرار داده است تا حاصل تلاش مجدانه برای ایجاد شهری سر سبز و سرزنده بر اثر گرمای شدید از بین نرود.

وی، به سمپاشی اخیر درختان از سوی این سازمان تأکید کرد و گفت: در کنار این امر هر کار دیگری که برای حفظ و نگهداری فضای سبز باشد انجام می‌گیرد تا لحظه‌ای این نگرانی در شهروندان بوجود نیاید که افزایش چشمگیر فضای سبز، نگهداری و توجه ما را تحت الشعاع قرار داده است .

مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری ساری در پایان احداث بزرگترین پارک جنگلی، کوهستانی سکوتپه را مورد توجه قرار داد و افزود: با اتمام فاز اول آن ساری میعادگاه گردشگران خواهد شد.

پارک سکو تپه ساری

Check Also

خسارت سیلاب در غرب مازندران

اصلانی فرماندار شهرستان عباس آباد: 🔹سیل شب گذشته ۱۳ آبان ماه به تاسیسات زیر بنایی عباس‌آباد، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

captcha

Please enter the CAPTCHA text