یکشنبه 30 اردیبهشت 1403

نمایشگاه ملی کاریکاتور «محله ما» در ساری گشایش یافت

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری، امشب نخستین جشنواره ملی کاریکاتور با عنوان «محله ما» که با همت شهرداری و شورای اسلامی شهر ساری با حضور هنرمندان و اعضای شورای شهر ساری در حوزه هنری مازندران گشایش یافت.

رئیس شورای شهر ساری، در آیین افتتاحیه این نمایشگاه گفت: با آغاز به کار شورای چهارم روند پیشرفت در مرکز استان بسیار سرعت یافت و فعالیت‌های فرهنگی بسیاری در سطح شهر انجام شد.

علی‌جان شمشیربند اظهار کرد: برای حرکت به سمت توسعه نباید به گذشته نگاه کرد بلکه با نگاه به جلو و آینده باید فعالیت‌های توسعه‌ای را ادامه دهیم.

وی با بیان اینکه عده‌ای نمی‌خواهند ساری به عنوان مرکز استان پیشرفت کند، افزود: دست‌هایی پشت پرده است که مانع توسعه مرکز استان می‌شوند.

رئیس شورای اسلامی ساری در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به سختی فعالیت هنری کاریکاتوریست‌ها، گفت: علم و دانش جسارت می‌خواهد که شما با هنرمندی خود آن را نشان می‌دهید.

وی ادامه داد: شما هنرمندان می‌توانید با هنر خود مدیران استانی و شهرستانی را نقد کنید.

به گزارش فارس، در پایان این مراسم نیز از کتاب جشنواره کاریکاتور «محله ما» رونمایی شد و از داوران و منتخبان با اهدای لوح تقدیر و تندیس جشنواره تجلیل به عمل آمد.

جواد تک‌جو از تهران، مجتبی حیدرپناه از آباده و عباس ناصری از بجنورد به عنوان نفرات برتر جشنواره کشوری محله ما معرفی شدند که علاوه بر دریافت لوح تقدیر و تندیس جشنواره، به ترتیب 15، 10 و 8 میلیون ریال جایزه نقدی دریافت کردند.

Check Also

خسارت سیلاب در غرب مازندران

اصلانی فرماندار شهرستان عباس آباد: 🔹سیل شب گذشته ۱۳ آبان ماه به تاسیسات زیر بنایی عباس‌آباد، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

captcha

Please enter the CAPTCHA text