شنبه 22 اردیبهشت 1403

معابر کلاردشت وضعیت مناسبی ندارد

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان کلاردشت، حجت‌الاسلام حسین مقیسه در خطبه‌های نماز جمعه این هفته کلاردشت هفته وحدت را ابتکار بی‌نظیر جمهوری اسلامی ایران درباره جلوگیری از سوءاستفاده غرب و استکبار جهانی از روایات متفاوت اهل سنت و شیعیان درباره تاریخ ولادت رسول اکرم (ص) عنوان کرد.

امام جمعه کلاردشت با اشاره به لزوم وحدت و همبستگی در جامعه، ارتقاء بخش کلاردشت به شهرستان را نیز نتیجه وحدت کلمه و انسجام عملی مردم و مسئولان وقت کلاردشت دانست و اظهار کرد: امروز نیز مشکلات موجود شهرستان تنها در سایه وحدت و انسجام میان مسئولان حل می‌شود.

امام جمعه کلاردشت با تقدیر از تلاش‌های فرماندار کلاردشت درباره سفرهای اخیر استاندار و تعدادی دیگر از مدیران کل مازندران به این منطقه، افزود: در جلسه شورای اداری که با حضور استاندار مازندران برگزار شد موضوع استقرار کامل ادارات، احداث مجتمع اداری و احداث مصلی و آسفالت معابر از جمله مواردی بود که از سوی مسئولان شهرستان مطرح شد و استاندار مازندران نیز قول‌های مساعدی در این باره دادند که ما منتظر حصول نتیجه هستیم.

وی با اشاره به وضعیت نامناسب معابر کلاردشت و مشکلات ناشی از آن تصریح کرد: بسیار واضح است که وضعیت کوچه‌ها و خیابان‌های کلاردشت به هیچ وجه شایسته مردم و گردشگران نیست اما موضوع مهم‌تر این است که تامین اعتبار لازم برای ترمیم این معابر از توان شهرداری، فرمانداری و در مجموع شهرستان خارج است.

مقیسه در پایان از استاندار مازندران خواست تا از منابع استانی اعتبار ویژه‌ای برای این امر در نظر بگیرند و اگر هم در توان ایشان نیست اعلام کنند تا از مسئولان اجرایی کشور طلب استمداد کنیم.

اخبار

Check Also

خسارت سیلاب در غرب مازندران

اصلانی فرماندار شهرستان عباس آباد: 🔹سیل شب گذشته ۱۳ آبان ماه به تاسیسات زیر بنایی عباس‌آباد، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

captcha

Please enter the CAPTCHA text