دوشنبه 24 اردیبهشت 1403

مسیر کندوان مه آلود ولی تردد روان است

رضا کاوه روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : مه گرفتگی در منطقه سیاه بیشه است و به رغم این شرایط مشکلی در تردد خودروها در این مسیر وجود ندارد.

وی همچنین با اشاره به قرار داشتن در آستانه تعطیلات نوروزی و افزایش تردد خودروها در مسیر کندوان ، گفت : اداره راه و شهرسازی چالوس با بسیج تمامی امکانات و نیروهای راهداری علاوه بر انجام کارهای لازم برای تردد روان تر خودروها در منطقه در حال آماده باش کامل هستند تا در صورت نیاز وارد عمل شوند.

کاوه از رانندگان خواست با توجه به شرایط آب و هوایی ضمن حرکت با سرعت مطمئن ، تجهیزات کامل را نیز با خود همراه داشته باشند.

وی گفت :بر اساس اعلام پلیس راه تردد انواع وسیله نقلیه در مسیر چالوس – کرج از ساعت 12 روزهای چهارم ، هفتم ، سیزدهم و چهاردهم فرودین سال 94 تا ساعت سه بامداد روزهای بعد از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است و از ساعت 16 تا سه بامداد روزهای بعد هم از مرزن آباد به سمت کرج یکطرفه خواهد بود.

او افزود : تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 تا 22 روز پنجشنبه 28 اسفند از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع و با اعلام مامورین پلیس راه در محل هم تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 تا 22 همان روز از میدان امیرکبیر کرج به سمت مرزن آباد یکطرفه خواهد بود.

کاوه گفت : تردد انواع وسایل نقلیه نیز از ساعت 9 تا 22 روز جمعه 29 اسفند از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع و با اعلام مامورین پلیس راه در محل از ساعت 12 تا 22 همان روز از میدان امیرکبیر کرج به سمت مرزن آباد یکطرفه خواهد بود.

در همین حال مسوول ایستگاه هواشناسی سیاه بیشه با اشاره به ورود سامانه ناپایدار از امروز به منطقه گفت: برای روزهای سه شنبه و چهارشنبه این هفته در جاده کندوان بارش برف، باران و افت دما پیش بینی می شود.

Check Also

خسارت سیلاب در غرب مازندران

اصلانی فرماندار شهرستان عباس آباد: 🔹سیل شب گذشته ۱۳ آبان ماه به تاسیسات زیر بنایی عباس‌آباد، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

captcha

Please enter the CAPTCHA text