شنبه 29 اردیبهشت 1403

مسافران پرواز مشهد – نوشهر پس از ۲۴ ساعت به مقصد رسیدند

نوشهر – مسافران بعد ازظهر جمعه پرواز شماره ۶۰۴ مشهد – نوشهر پس از ساعتها سرگردانی و با گذشت ۲۴ ساعت به مقصد رسیدند.

به گزارش خبرنگار مهر، پرواز مشهد – نوشهر که ساعت ۱۵ روز جمعه قرار بود انجام شود پس از یک ساعت معطلی مسافران در فرودگاه، پروازش را به سمت مقصد آغاز کرد و این پرواز پس از یکساعت به نوشهر رسید اما به دلیل نامناسب بودن شرایط جوی نتوانست فرود بیاید و دوباره هواپیما نوشهر را با بیش از ۱۰۰ سرنشین به مقصد مشهد ترک کرد.

سیامک داودی یکی از مسافران نوشهری پرواز شماره ۶۰۴ مشهد – نوشهر به خبرنگار مهر گفت: سرانجام پس از چند ساعت معطلی تصمیم گرفته شد که از مشهد دوباره به سمت فرودگاه بین المللی گرگان پرواز کنیم که در این فرودگاه نیز به دلیل شرایط جوی نتوانستیم فرود آییم و دوباره به مشهد بازگشتیم.  

وی با بیان اینکه هزینه زیادی برای سفر پرداخت کرده ایم گفت: سرانجام امروز صبح به مسافران گفته شد که با پروازهای دیگر از جمله ساری و تهران به سمت مقصدشان حرکت کنند که برخی از مسافران امروز با پرداخت هزینه دیگری به ساری و برخی نیز به تهران رفتند و سرانجام مقصد ساری تا نوشهر را با ماشین طی کردیم.

معطلی مسافران و عدم فرود هواپیما در فرودگاه نوشهر در حالیست که دستگاه دی وی او آر ماههای پایانی سال قبل با حضور مدیرعامل فرودگاههای کشور در فرودگاه نوشهر بهره برداری شده بود و مسئولان وعده داده بودند که از این پس هیچ پروازی در این فرودگاه به دلیل شرایط نامساعد جوی لغو نخواهد شد و هواپیما در هر شرایطی قادر به فرود است.

رضا احمدی مدیر روابط عمومی فرودگاههای مازندران در پیگیری خبرنگار مهر با بیان اینکه شرکت هواپیمایی باید هزینه مسافران را تا ۴۸ ساعت بعد بپردازد بیان داشت: همچنین متولیان شرکت هواپیمایی باید پاسخگوی سرگردانی مسافران باشند.

وی در پاسخ به اینکه چرا به رغم وجود دستگاه دی وی او آر باز هواپیما قادر به فرود نبود گفت: درست است که این دستگاه در فرودگاه نوشهر بهره برداری شده اما هنوز فعال نشده است.

مازندران سه فرودگاه در ساری، رامسر و نوشهر دارد.

Check Also

خسارت سیلاب در غرب مازندران

اصلانی فرماندار شهرستان عباس آباد: 🔹سیل شب گذشته ۱۳ آبان ماه به تاسیسات زیر بنایی عباس‌آباد، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

captcha

Please enter the CAPTCHA text