پنج‌شنبه 30 فروردین 1403

اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مازندران

جعفر محمدنژاد امروز در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در شهرستان ساری اظهار کرد: تردد تمامی موتورسیکلت از ساعت 12 روز چهارشنبه هفتم مرداد تا ساعت 24 جمعه 9 مردادماه در تمامی بزرگ‌راه‌ها ، آزادراه‌ها و محورهای محور کندوان (کرج ـ چالوس)، هراز، فیروزکوه و بالعکس ممنوع است.

وی با بیان اینکه تردد انواع تریلرها، کامیون و کامیونت‌ها از محور کرج ـ چالوس کماکان ممنوع است، بیان داشت: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 روز جمعه 9 تا ساعت یک بامداد روز شنبه 10 مردادماه امسال از کرج به مرزن‌آباد ممنوع است و با اعلام ماموران پلیس‌راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 روز جمعه 9 تا ساعت یک بامداد روز شنبه 10 مردادماه از 15 کیلومتری مرزن‌آباد (دزبن) به سمت کرج به صورت یک‌طرفه است.

رئیس پلیس‌راه مازندران با اشاره به ممنوع بودن تردد انواع تریلی در محور هراز، افزود: تردد تمامی کامیون و کامیونت‌ها به‌استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 6 تا ساعت 24 روزهای چهارشنبه هفت، پنج‌شنبه هشت و جمعه 9 مردادماه از محور هراز ممنوع است.

محمدنژاد یادآور شد: تردد تمامی تریلی‌ها به‌استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت هشت تا 24 روزهای چهارشنبه هفتم و جمعه 9 مردادماه امسال از تهران به قائم‌شهر و بالعکس ممنوع اعلام شده‌ است.

وی با تاکید بر رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی در محورهای مازندران، خاطرنشان کرد: توصیه ما به تمام رانندگان وسایل نقلیه این است که با رعایت سرعت مطمئنه و پرهیز از عجله و شتاب رانندگی کنند و با همکاری پلیس‌راه، سلامتی خود و خانواده خود را تضمین کنند.

محمدنژاد در پایان گفت: تلفن مرکز کنترل راه‌های مازندران با شماره‌های 2182934 و 2182920 با پیش‌شماره 011 به‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به هم‌وطنان در مورد آخرین وضعیت راه‌های استان است.

 

Check Also

خسارت سیلاب در غرب مازندران

اصلانی فرماندار شهرستان عباس آباد: 🔹سیل شب گذشته ۱۳ آبان ماه به تاسیسات زیر بنایی عباس‌آباد، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

captcha

Please enter the CAPTCHA text