یکشنبه 30 اردیبهشت 1403

محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های تردد در اربعین حسینی

مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا محدودیت و ممنوعیت‌های تردد در جاده‌های کشور در روزهای آینده را اعلام کرد.

به گزارش سرویس «شهری» ایسنا، جانشین رئیس پلیس راه راهور ناجا محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های تردد در مراسم اربعین حسینی(ع) را اعلام کرد.

سرهنگ صمد اسفندیاری اظهارکرد: با توجه به حجم بالای زائران تردد تمامی تریلرها و کامیون‌ها به‌استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 7 تا 24 روزهای 18 تا 24 آذر ماه در محورهای اهواز سوسنگرد بستان‌آباد چزابه و اهواز خرمشهر شلمچه ممنوع است. همچنین تردد موتورسیکلت‌ها از ساعت 12 از امروز تا ساعت 24 روز شنبه 22 آذر ماه در محورهای کرج چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران سمنان مشهد و بالعکس ممنوع است.

وی به محدودیت‌های تردد در محور کرج چالوس اشاره کرد و گفت: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 تا 24 روز شنبه 22 آذر ماه از کرج به‌سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 الی 24 همان روز از 15 کیلومتری جنوب مرزن‌آباد به‌سمت کرج یک‌طرفه خواهد بود.

جانشین رئیس پلیس راه راهور ناجا افزود: از سوی دیگر تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 الی 23 روز جمعه 21 آذر ماه از میدان امیرکبیر کرج تا دهانه شمالی تونل کندوان در استان البرز ممنوع است.

وی با اشاره به اینکه همچنان تردد تمامی تریلرها از محور هراز ممنوع است، اظهار کرد: در عین حال تردد تمامی کامیون‌ها و کامیونت‌ها به‌استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 6 تا 24 روزهای چهارشنبه تا شنبه 19 الی 22 آذر ماه از محور هراز ممنوع است.

وی با اشاره به اینکه تردد تمامی تریلرها به‌استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 6 تا 24 روزهای جمعه تا شنبه 21 و 22 آذر ماه از تهران به قائم‌شهر و بالعکس در محور دماوند ممنوع است؛ شهروندان برای دریافت آخرین وضعیت راه‌ها و محدودیت‌های تردد با شماره 88255555 تماس گرفته و یا به سایت www.rahvar120.ir مراجعه کنند.

Check Also

خسارت سیلاب در غرب مازندران

اصلانی فرماندار شهرستان عباس آباد: 🔹سیل شب گذشته ۱۳ آبان ماه به تاسیسات زیر بنایی عباس‌آباد، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

captcha

Please enter the CAPTCHA text