دوشنبه 31 اردیبهشت 1403

فست فود آتیشه ساری

از گذشته های دور همواره به این می اندیشیدم که راز موفقیت برخی افراد به نسبت دیگران چیست؟ پس از تحقیق در زمینه فست فودهای معتبر دنیا به این نتیجه رسیدم که در این بخش خلاهایی وجود دارد که با تمرکز بر این خلاءها مبتنی بر مشتری، می توان نوآوری در این بخش ایجاد نمود. از این رو دردستور کار آتیشه 3 عامل عمده قرار گرفته است که عبارتند از:

1-  رعایت بهداشت متناسب با شاخص های استاندار اعلام شده از سوی وزارت بهداشت
2-  تهیه مواد اولیه درجه یک صورت تازه و روزانه
3- با توجه به نوآوری که دراین بخش ایجاد نموده ایم حتی الامکان روغن را از غذاهای خود خذف کرده ایم و بسیاری از غذاها بصورت تنوری در دمای 320درجه طبخ می شود.
4- ما روی چهار عامل مشتری یسند که به مدل 4C معروفند تمرکز کردیم که عبارتند از: Customer Value، Cost to Customer، Convenience و Communication که عبارتند از تمرکز بر ارزش های مشتری پسند، حداقل هزینه های پرداختی از طرف مشتری، سهولت در خرید و ارتباطات موثر با مشتریان. در این راستا ما حتی ارایه دهنده غذاهای رژیمی یا بصورت ویژه به مشتریان خاص همچون ورزشکاران و یا حتی امکان ارایه غذای سفارشی به مشتریان می باشیم که این دو مورد آخر در هیچ مجموعه مشابهی در ایران وجود ندارد و بیانگر آن است که تامین نیاز و خواسته مشتری، مهمترین هدف مجموعه آتیشه می باشد. آتیشه معتقد به رعایت و حفظ بهداشت در ارایه خدمات به مشتریان بوده و می باشد. این مجموعه در تمامی بازرسی های وزارت بهداشت توانسته است این موضوع را به اثبات برساند و کلیه پرسنل آتیشه در این زمینه آموزش های لازم را دیده اند.  امیدواریم با کیفیت بالای غذاها، حافظ سلامتی و میزبان خوب لحظات گرم شما باشیم.

 

 

 

 

آتیشه 1

آتیشه 2

آتیشه 3

Check Also

پیتزا سیب (بابل)

پیتزا سیب (بابل) با توجه به نظرات مشتریان این رستوران، غذا بسیار خوب ،محیط بسیار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

captcha

Please enter the CAPTCHA text