دوشنبه 31 اردیبهشت 1403

شناسایی باندهای جعل اسناد بیمه در مازندران

به گزارش خبرنگار مهر، بهمن طبیعی نژاد پیش از ظهر یکشنبه در همایش راهکارهای کاهش بررسی تلفات رانندگی در استان افزود: این باندهای جعل اسناد در استان شناسایی شده اند.

وی با بیان اینکه بیمه ایران ۱۰۰ درصد دولتی است گفت: کسانیکه ضریب بیمه را بالا می برند پلیس راهور و پزشکی قانونی باید نظارت داشته باشند.

به گفته طبیعی نژاد، نظریه کارشناس پلیس راهور و تشخیص درست و صادقانه برای ما بسیار مهم است و در عین حال رقابتهای ناسالم بین شرکتهای بیمه خسارتهای زیادی می زند و بیمه اگر خوب ترویج شود، چنین خساراتی نمی بینیم.

طبیعی نژاد با بیان اینکه وضعی جاده ها مناسب نیست گفت: پلیس راهور باید بیشتر با بیمه تعامل داشته باشد تا میزان حوادث کاهش یابد همچنین برای رانندگان قانونمدار تخفیفات ۷۰ درصدی بیمه درنظر گرفته شده است.

مدیرکل پزشکی قانونی مازندران نیز در این جلسه گفت: مرگ و میر هر دو سال شبیه یک زلزله است و که بالغ بر ۴۲ هزار نفر بر اثر تصادف جانشان را از دست می دهند.

علی عباسی بیان داشت: با توجه به اینکه روانگردانها و مواد مخدر نیز علل مرگ و میر را تشکیل می دهند ضرورت داردسختگیری بیشتری در این زمینه صورت گیرد.

وی عابران پیاده را بیشترین شمار تلفات ناشی از تصادفات برشمرد و گفت: باید برای پیشگیری از تلفات برنامه ریزی شود.

Check Also

خسارت سیلاب در غرب مازندران

اصلانی فرماندار شهرستان عباس آباد: 🔹سیل شب گذشته ۱۳ آبان ماه به تاسیسات زیر بنایی عباس‌آباد، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

captcha

Please enter the CAPTCHA text