شنبه 29 اردیبهشت 1403

روستاهای آمل به دوربین مداربسته مجهز می‌شوند

به گزارش خبرگزاری فارس از آمل، محمدرضا نصیری صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به پروژه‌های قابل افتتاح این بخش در ایام دهه فجر اظهار کرد: افتتاح ساختمان دهیاری، پارک روستایی، نصب دوربین مداربسته، پل روستایی و خانه بهداشت از جمله پروژه‌های این بخش در ایام دهه فجر است.

وی با اعلام اینکه به مناسبت دهه فجر طرح نصب دوربین مداربسته در روستاهای این بخش به بهره‌برداری می‌رسد، افزود: در این ایام دوربین مداربسته 20 روستای بخش مرکزی آمل افتتاح می‌شود.

نصیری با تاکید بر اینکه قرار است 50 روستای این بخش مجهز به دوربین مداربسته شوند، تصریح کرد: این طرح به منظور برقراری نظم و امنیت در روستاها صورت می‌گیرد.

وی با اشاره به اینکه حوزه بخش مرکزی با وسعت 27 کیلومتر دارای سه دهستان است، گفت: 65 هزار نفر در 95 روستای این بخش زندگی می‌کنند.

بخشدار مرکزی آمل افزود: در دهه فجر، چهار پارک روستایی، سه ساختمان دهیاری، سه دهنه پل روستایی و هشت خانه بهداشت در روستاهای بخش مرکزی آمل به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با بیان اینکه تعریض معابر در 50 روستای این بخش در حال انجام است، تصریح کرد: طرح ایجاد سایه‌بان در ورود روستاهای این بخش نیز توسط دهیاران در حال انجام است.

عضو شورای اداری شهرستان آمل از اجرای 15 پارک روستایی در روستاهای بخش مرکزی خبر داد و گفت: احداث پارک روستایی از برنامه‌های بخشداری مرکزی در روستاها و مناطق است.

وی با اعلام اینکه احداث ساختمان دهیاری برای همه دهیاری‌های این بخش در دست اجرا است، گفت: تا پایان سال آینده تمام روستاهای این بخش دارای ساختمان دهیاری می‌شوند.

نصیری با تاکید بر اینکه 80 روستای این بخش دارای دهیاری مصوب هستند، بیان کرد: اجرای طرح هادی در 87 روستای این بخش مصوب شده و تاکنون 19 روستا این طرح را به انجام رسانده‌اند.

وی با اشاره به اینکه اجرای طرح هادی در  11 روستای دیگر این بخش در حال اجرا است، گفت: طرح هادی در این روستاها تا پایان سال 94 به بهره‌برداری می‌رسد.

Check Also

خسارت سیلاب در غرب مازندران

اصلانی فرماندار شهرستان عباس آباد: 🔹سیل شب گذشته ۱۳ آبان ماه به تاسیسات زیر بنایی عباس‌آباد، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

captcha

Please enter the CAPTCHA text