دوشنبه 3 اردیبهشت 1403

راههای اصلی و فرعی بخش بلده نور همچنان مسدود است

معاون امور عمرانی استاندار مازندران روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه در حال حاضر به همراه مدیران کل راه و شهرسازی ، هلال احمر، مدیر شرکت توزیع برق مازندران ، فرماندار نور و بخشدار بلده در منطقه حضور داریم،گفت: تمامی تجهیزات و امکانات راهداری در محورهایی که جاده مسدود است، مشغول بازگشایی هستند.

علی نبیان با اشاره به اینکه هنوز راه دسترسی 10 روستای بخش بلده غیر ممکن و دو نقطه از محور هراز به سمت شهر بلده مسدود است، اظهار داشت : به نظر می رسد تا ظهر امروز ( چهارشنبه ) تمامی راههای منتهی به شهر بلده بازگشایی شود.

نبیان تصریح کرد: به رغم اینکه مردم کمتری در روستاهای ییلاقی حضور دارند، اما تمامی خدمات عمومی به ویژه مواد غذایی به اهالی منطقه ارایه شده و تمهیدات لازم نیز اندیشیده شده است.

اداره کل راه و شهرسازی مازندران خسارت وارد شده به راه های روستایی بخش بلده شهرستان نور را حدود 50 میلیارد ریال برآورد کرد.

سیلی که شامگاه یکشنبه در مناطق غربی مازندران جاری شد علاوه بر تخریب شش دستگاه پل ، حدود سه کیلومتر از راه روستاهای اوسکلا – ناحیه ، کمربن – بطاهرکلا و کلیک – حتر را به طول کامل از بین برد و ارتباط چندین روستا به حوزه شهری و مرکز بخش بلده را قطع کرد

Check Also

خسارت سیلاب در غرب مازندران

اصلانی فرماندار شهرستان عباس آباد: 🔹سیل شب گذشته ۱۳ آبان ماه به تاسیسات زیر بنایی عباس‌آباد، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

captcha

Please enter the CAPTCHA text