یکشنبه 30 اردیبهشت 1403

خاموشی پیش‌بینی‌شده برق در مازندران نداریم

قاسم شهابی امروز در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در شهرستان ساری با اشاره به اینکه این روزها، روزهای بسیار گرمی پشت سر می‌گذاریم، اظهار کرد: انتظار ما از مردم این است با توجه به افزایش مصرف برق و وارد مدار شدن سیستم‌های سرمایشی، از مصرف همزمان وسایل برقی از جمله جاروبرقی و ماشین لباس‌شویی خودداری کرده و استفاده از این لوازم به ابتدای صبح و زمان خاموشی لوازم سرمایشی موکول کنیم.

وی با اشاره به برابری مصرف با تولید برق، بیان کرد: اگر مردم در بحث مدیریت مصرف با ما همکاری و همراهی نکنند احتمال اینکه در برخی از نقاط مازندران دچار مشکل شویم و با قطعی برق مواجه شویم وجود دارد.

مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران تصریح کرد: تمام تلاش ما این است که مردم از نعمت برق برخوردار باشند اما اگر همراهی نکنند احتمال قطعی برق وجود دارد.

شهابی اظهار کرد: در این شرایط درخواست ما از مردم این است که حتی یک لامپ اضافی را خاموش کنند و با گرم شدن هوا در زمان اوج بار از ساعت 12 تا ساعت 17 بسیار مراعات کنند تا دچار مشکل نشویم.

وی با اشاره به اینکه روز سه‌شنبه ششم مردادماه امسال به جهت مصرف بالا در بابلسر داشتیم، گفت: برداشت ما این است اگر همراهی و همکاری باشد خاموشی نداریم.

مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران با اعلام اینکه قطعی پیش‌بینی شده نداریم، ادامه داد: اگر مصرف بالا رود امکان اینکه با خاموشی به صورت نقطه‌ای در برخی از نقاط استان مواجه شویم وجود دارد.

شهابی خاطرنشان کرد: در برخی از نقاط مازندران، بعضی از مردم از پشت کنتور برق غیرمجاز می‌گیرند که در این نقاط با مشکل ترانس‌سوزی مواجه می‌شویم و به شبکه آسیب وارد می‌شود که درخواست ما از مردم این است که در صورت مشاهده این موضوع، موارد را به شبکه اتفاقات با شماره  121 اطلاع‌رسانی کنند.

وی در پایان گفت: شرکت توزیع برق مازندران دارای یک میلیون و 200 هزار مشترک است.

 

Check Also

خسارت سیلاب در غرب مازندران

اصلانی فرماندار شهرستان عباس آباد: 🔹سیل شب گذشته ۱۳ آبان ماه به تاسیسات زیر بنایی عباس‌آباد، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

captcha

Please enter the CAPTCHA text