دوشنبه 31 اردیبهشت 1403

جاده کندوان امروز یکطرفه می‌شود

رئیس اداره راه و شهرسازی چالوس گفت: با توجه به فرارسیدن تعطیلات عید فطر و ورود مسافران زیاد به منطقه، از امروز بعدازظهر جاده کندوان یکطرفه می‌شود.

محمدرضا کاوه در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه مازندران، با اعلام این خبر اظهار کرد: با توجه به آغاز تعطیلات عید فطر و ورود مسافران به منطقه، جاده کندوان از تردد زیادی برخوردار می‌شود بنابراین جهت سهولت در رفت و آمد نیاز است طرح ترافیکی اجرا شود.

وی افزود: طی روزهای گذشته جلسات زیادی با فرماندار، فرماندهی نیروی انتظامی و رئیس پلیس راه پاسگاه کندوان برگزار و قرار بر این شد از امروز ساعت 14 تا ساعت یک بامداد پنج‌شنبه جاده کندوان از سمت دزدبن به سمت کرج مسدود اعلام شود.

رئیس راه و شهرسازی چالوس تصریح کرد: همچنین تردد انواع وسیله نقلیه در روز پنج‌شنبه از ساعت 13 تا سه بامداد جمعه از مرزن‌آباد تا کرج مسدود است و در روز جمعه نیز از ساعت 12 تا یک بامداد روز شنبه از سمت کرج به چالوس یکطرفه خواهد بود.

کاوه خاطرنشان کرد: اگر روز شنبه عیدفطر اعلام شود روز یکشنبه مسیر از سمت مرزن‌آباد یکطرفه خواهد شد.

وی درباره بازگشایی مجدد بزرگراه گفت: با توجه به اینکه بزرگراه برای پاره‌ای تعمیرات و بازسازی مسدود است قرار بر این شد تا ضلع شرقی آن در روزهای پایانی این هفته از سمت مرزن‌آباد به چالوس بازگشایی شود.

رئیس راه و شهرسازی چالوس در پایان از رانندگانی که قصد سفر به استان را دارند و مسیر کندوان را برای سفر در نظر گرفته‌اند خواست تا در مسیرهای تعیین شده با حفظ فاصله رانندگی کنند و از سبقت‌های غیرمجاز بپرهیزند.

Check Also

خسارت سیلاب در غرب مازندران

اصلانی فرماندار شهرستان عباس آباد: 🔹سیل شب گذشته ۱۳ آبان ماه به تاسیسات زیر بنایی عباس‌آباد، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

captcha

Please enter the CAPTCHA text