سه‌شنبه 4 اردیبهشت 1403

توزیع‌کنندگان مواد محترقه در مازندران شناسایی شدند

سرتیپ دوم پاسدار مسعود جعفری نسب در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در ساری، اظهار داشت: عزم جدی پلیس در برخورد با برهم زنندگان امنیت عمومی، سارقان و مزاحمان به نوامیس مردم در آستانه نوروز در استان جزم شده است.

وی افزود: هم اکنون تمامی مجتمع‌های تجاری و طلافروشی‌های استان زیرپوشش امنیتی و انتظامی پلیس قرار گرفته و سطح بازارهای مازندران از امنیت و آرامش کاملی برای مردم در آستانه پایان سال برخوردار است.

فرمانده انتظامی مازندران با اشاره به شناسایی مجرمان سرقت‌های خرد و پیگیرد این افراد از سوی پلیس، تصریح کرد: پلیس برخورد جدی با اراذل و اوباش و مزاحمت‌های خیابانی در آستانه نوروز خواهد داشت.

جعفری نسب با بیان اینکه آرامش کاملی در سطح بازارهای استان از سوی پلیس برای خرید عید شهروندان در آخر سال صورت می‌گیرد، افزود: مزاحمان حریم عمومی و نوامیس مردم شناسایی و در صورت مشاهده، برخورد قانونی خواهند شد.

وی با اعلام اینکه مسافران نوروزی در ایام نوروز، حرمت ایام فاطمیه و مردم مازندران را رعایت کنند، گفت: با مسافرانی که اقدام به حمل حیوانات اهلی در خودروی کنند، برخورد و خودروی آنان توقیف می‌شود.

فرمانده انتظامی مازندران با اشاره به طرح ترافیکی ویژه در ایام نوروز، افزود: برای نظارت بیشتر تصویری در جاده‌های استان، بیش از 377 دوربین نظارت تصویری در محورهای استان نصب شده است.

جعفری نسب گفت: برای راه اندازی این دوربین‌ها بیش از 22 میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است.

Check Also

خسارت سیلاب در غرب مازندران

اصلانی فرماندار شهرستان عباس آباد: 🔹سیل شب گذشته ۱۳ آبان ماه به تاسیسات زیر بنایی عباس‌آباد، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

captcha

Please enter the CAPTCHA text