پنج‌شنبه 27 اردیبهشت 1403

ترافیک ‌سنگین در محور هراز

رئیس اداره راه و شهرسازی لاریجان با اشاره به اینکه هم‌اکنون آسمان این بخش کوهستانی کشور صاف و آفتابی است، گفت: در حال حاضر ترافیک در بیشتر نقاط محور هراز سنگین است.

علی نوری‌پور امروز در گفت‌وگو با فارس اظهار کرد: پس از روزهای نخست نوروز 94 که آسمان بخش لاریجان مازندران نیمه‌ابری، بارانی، ابری همراه با ریزش برف خفیف بوده است هم‌اکنون آسمانی صاف و آفتابی را در این بخش شاهد هستیم.

وی افزود: بخش لاریجان یکی از بخش‌های کوهستانی و مرتفع کشور محسوب می‌شود که در دل خود قله دماوند را به عنوان بام ایران جای داده است.

این مسئول با تأکید بر اینکه با آغاز دور نخست سفرهای نوروزی حجم زیاد تردد را در این محور مواصلاتی مهم کشور شاهد هستیم، تصریح کرد: تردد خودروها در دو سمت محور هراز از تهران به مازندران و از مازندران به پایتخت کشور جریان بوده که اعمال محدودیت‌های ترافیکی نیز در دستور کار قرار دارد.

رئیس اداره راه و شهرسازی لاریجان مازندران با اعلام اینکه امروز نیز حجم ترافیک در بیشتر نقاط این محور سنگین و نیمه‌سنگین گزارش شده است، خاطرنشان کرد: هم‌اکنون تردد از منطقه پلور تا گزنک با ترافیک سنگین روبرو بوده و در مناطق دیگر نیمه‌سنگین گزارش شده و رو به روان شدن می‌روند.

نوری‌پور با اشاره به اینکه طی روزهای نخست نوروز 94 به علت ریزش پی‌درپی کوه، سنگ، قلوه‌سنگ و سیلاب در منطقه زیارباغ محور هراز تعدادی از مسافران نوروزی و هموطنان‌ کشته و زخمی شدند، گفت: تاکنون در این محور مواصلاتی کشور براثر تصادف و برخورد خودروها جراحت سنگین و فوت گزارش نشده است.

Check Also

خسارت سیلاب در غرب مازندران

اصلانی فرماندار شهرستان عباس آباد: 🔹سیل شب گذشته ۱۳ آبان ماه به تاسیسات زیر بنایی عباس‌آباد، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

captcha

Please enter the CAPTCHA text