پنج‌شنبه 30 فروردین 1403

استاندار مازندران گره مشکل زباله در نور و محمودآباد را باز کند

عبدالوحید فیاضی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: برنامه‌های خوبی در حوزه راه‌سازی و کشاورزی در شهرهای نور و محمودآباد، در دستور کار قرار داده شد که در حال انجام است اما کمبودهایی وجود دارد تا به نتیجه برسد.

وی با اشاره به امور زیربنایی از جمله آب شرب و کشاورزی، افزود: شهروندان در فصل تابستان با مشکل کمبود آب مواجه می‌شوند که امیدواریم این مسائل با پیگیری‌ها و تلاش مسئولان رفع شود.

نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه محور نور به آمل یکی از محورهای مهم ما است، خاطرنشان کرد: بخشی از عملیات اجرایی محور انجام شده اما در بخش باقی‌مانده باید سرعت اجرایی بیشتر شود و ما از وزارت راه در این زمینه انتقاد داریم.

فیاضی تصریح کرد: موضوع کمربندی محمودآباد و کنارگذر غربی و شرقی تاکنون پیشرفت آنچنانی نداشته که انجام عملیات آن باید با سرعت انجام شود.

وی با اعلام اینکه انباشت زباله شهرهای نور و محمودآباد بحث مهمی است که باید در دستور کار قرار گیرد، گفت: از استاندار مازندران درخواست داریم که این موضوع را به‌صورت جدی‌تری دنبال کنند و پیگیری این موضوع به این صورت زیبنده نیست.

 

Check Also

خسارت سیلاب در غرب مازندران

اصلانی فرماندار شهرستان عباس آباد: 🔹سیل شب گذشته ۱۳ آبان ماه به تاسیسات زیر بنایی عباس‌آباد، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

captcha

Please enter the CAPTCHA text