پنج‌شنبه 30 فروردین 1403

آیت‌الله آملی لاریجانی به مازندران سفر می‌کند

حسن رحیمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری از سفر استانی آیت‌الله صادق آملی‌لاریجانی به مازندران خبر داد و اظهار کرد: رئیس قوه‌قضائیه سه‌شنبه هفته جاری برای حضور سه‌روزه به مازندران سفر می‌کند و ساعت 9 صبح در فرودگاه دشت‌ناز این استان حضور دارد.

وی بررسی مسائل قضایی استان مازندران را از مهم‌ترین اهداف سفر به مازندران دانست و افزود: آیت‌الله لاریجانی پس از ورود به مازندران با حضور در گلزار شهدا به مقام شامخ شهدای این استان ادای احترام می‌کند.

مدیرکل روابط عمومی قوه‌ قضائیه با اشاره به حضور آیت‌الله آملی‌لاریجانی در همایش قرآنی و دیدار با خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران، ادامه داد: دیدار با مسئولان، قضات و کارکنان دادگستری استان مازندران از دیگر اهداف این سفر است.

این مسئول، بررسی مسائل قضایی استان و آشنایی نزدیک با عملکرد دادگستری مازندران را از دیگر اهداف سفر رئیس دستگاه قضا به دیار علویان دانست و بیان کرد: مسئولان عالی قضایی کشور رئیس قوه‌قضائیه را در این سفر همراهی می‌کنند.

رحیمی تصریح کرد: حضور در جلسه شورای اداری، دیدار با روحانیون و ائمه جمعه، دیدار با نخبگان و اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها از دیگر برنامه‌های رئیس قوه‌قضائیه در مازندران است.

وی با بیان اینکه در این سفر هیئت بلندپایه قضایی برای بررسی مشکلات قضایی استان در مساجد و مصلی‌های نماز جمعه شهرهای مازندران حضور می‌یابند، گفت: رئیس قوه‌قضائیه در پایان سفر سه روزه برای جمع‌بندی با حضور مسئولان عالی قضایی استان دیدار و به بررسی مشکلات و چالش‌ها می‌پردازد.

لاریجانی

 

Check Also

خسارت سیلاب در غرب مازندران

اصلانی فرماندار شهرستان عباس آباد: 🔹سیل شب گذشته ۱۳ آبان ماه به تاسیسات زیر بنایی عباس‌آباد، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

captcha

Please enter the CAPTCHA text