پنج‌شنبه 27 اردیبهشت 1403

آخرین وضعیت جاده‌ها و راه‌های کشور

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از مرکز اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ محمد حسین حمیدی در تشریح وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور اظهار داشت: در حال حاضر بارش برف در محورهای مشهد – نیشابور، مشهد – فریمان در استان خراسان رضوی، محور کیاسر، لاریجان و رامسر در استان مازندران و محور توتکستان و علی آباد در استان گلستان گزارش شده است.

وی با اشاره به اینکه محور شمشک به دیزین و پونل به خلخال همچنان به دلیل بارش برف و کولاک مسدود است، افزود: همچنین بارش باران در محورهای علی آباد – آزادشهر در گلستان، قروه به همدان در کردستان و همدان – کرمانشاه ادامه دارد.

فرمانده پلیس راه ناجا با بیان اینکه وضعیت جوی و ترافیکی در سایر محورهای مواصلاتی روان و عادی است، گفت: رانندگان در محورهایی که بارش برف و باران در آن‌ها گزارش شده و لغزنده اند، از زنجیر چرخ استفاده کنند.

حمیدی در رابطه با مهتمرین تصادفات 24 ساعت گذشته گفت: تصادف روز گذشته اتوبوس مسافران عازم کربلا در کیلومتر 15 محور ایلام – مهران که به دلیل نقص فنی در سیستم ترمز با یک دستگاه وانت نیسان، پراید و عابر پیاده برخورد کرد، به مجروحیت دو سرنشین وانت و یک عابر پیاده ختم شد.

وی همچنین افزود: روز گذشته حادثه اتوبوس مسافربری در شمال استان فارس با یک دستگاه تریلی، یک کشته و دو مجروح بر جای گذاشت.

فرمانده پلیس راه ناجا خاطرنشان کرد: این تریلی در حاشیه جاده به دلیل نقص فنی متوقف بوده است که به دلیل عدم توجه به جلو راننده اتوبوس این سانحه رخ داد.

به گفته وی، کارشناسان پلیس راه علت این تصادف را بی توجه راننده تریلی نسبت به عدم نصب علائم ایمنی در زمان توقف همچنین عدم توجه به جلو راننده اتوبوس اعلام کردند.

Check Also

خسارت سیلاب در غرب مازندران

اصلانی فرماندار شهرستان عباس آباد: 🔹سیل شب گذشته ۱۳ آبان ماه به تاسیسات زیر بنایی عباس‌آباد، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

captcha

Please enter the CAPTCHA text