۶ بیمار مشکوک به کرونا در آمل شناسایی شدند

به نقل از شبکه بهداشت و درمان آمل، فرامرز اکبری با اشاره به اینکه بیمار مبتلا به ویروس کرونا تایید شده در این شهرستان نداریم اظهار داشت: شش بیمار مشکوک به کرونا در آمل شناسایی که نمونه‌های سه بیمار برای بررسی به تهران ارسال شد.

وی با بیان اینکه این شش بیمار مشکوک تحت مراقبت‌های ویژه قرار دارند و همه موارد مورد نیاز برای درمان این بیماران در حال انجام است، افزود: نتیجه آزمایشات موارد مشکوک به کرونا ویروس در آمل هنوز تایید نهایی نشده و این افراد مشکوک به کرونا ویروس، قرنطینه شده‌اند.

اکبری با اشاره به ایزوله موارد مشکوک گفت: با این اقدام تلاش شد تا در صورت مثبت بودن ابتلا به کرونا، شهروندان دیگر درگیر بیماری نشوند اما هنوز نتایج آزمایشات کرونا ویروس در آمل تایید نشده است.

رئیس شبکه بهداشت و درمان آمل با اشاره به اینکه بیمارستان امام خمینی(ره) به عنوان بیمارستان مستقل برای نگهداری افراد مشکوک به بیماری عفونت‌های تنفسی بویژه کرونا در نظر گرفته شد، افزود: بیمارستان امام خمینی(ره) با تامین نیرو‌های مورد نیاز در بخش مستقل و ورودی مجزا برای پذیرش، معاینه و بستری بیماران مشکوک به کروناویروس آغاز به کار کرده است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

captcha

Please enter the CAPTCHA text

چهارفصل