ترافیک جاده‌های استان مازندران ۳ برابر شد

سرهنگ عبادی عبادی در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در ساری با بیان اینکه عصر پنج‌شنبه و جمعه ترافیک سنگینی توسط هم استانی‌ها در جاده برای رفتن به ییلاق ایجاد می‌شود، خاطر نشان کرد: ترافیک جاده‌ های چالوس، هراز، سوادکوه و کیاسر عصر دیروز ۳ برابر روزهای معمولی بود.

وی با اشاره به اینکه پیش بینی می‌شود که در جاده‌های مازندران ترافیک سنگینی حین برگشت هم استانی ها عصر امروز را نیز شاهد باشیم، گفت: ورودی جاده‌ های مازندران برای اجرای طرح محدودیت تردد غیر بومیان تحت کنترل است اما ترافیک بومیان قابل پیش بینی نیست.

سرپرست پلیس راه مازندران تعداد خودروهای غیر بومی برگشت داده شده در ورودی‌های مازندران را ۴۵۳ دستگاه در ۲۴ ساعت گذشته اعلام و تصریح کرد: همچنین در این مدت هزار و ۳۲ دستگاه خودرو اعمال قانون و جریمه شدند.

سرهنگ عبادی از بازگشت ۷۵ هزار و ۵۸۲ دستگاه خودرو در ورودی‌های مازندران از ابتدای امسال خبر داد و افزود: صد و سه هزار و ۴۷۶ دستگاه خودرو نیز از ابتدای سال تاکنون اعمال قانون شدند.

وی درباره شرایط جوی جاده های مازندران گفت: جاده های سوادکوه، کیاسر و چالوس به تنکابن بارانی و ارتفاعات بارندگی پراکنده همراه است و پیش بینی می‌شود تا عصر امروز در همه جاده‌ها بارندگی را شاهد باشیم.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

captcha

Please enter the CAPTCHA text

چهارفصل