آخرین وضعیت ۴ بانده کردن محور هراز و سوادکوه

اتمام چهار بانده کردن محور هراز و سوادکوه از جمله موضوعی است که از سوی رئیس جمهوری در حال پیگیری است و به گفته معاون سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور تاکنون اعتبارات خوبی برای این محورها اختصاص یافته است.

به گزارش ایسنا در مازندران، فرهاد دژپسند در شورای اداری مازندران که با حضور نوبخت رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور برگزار شد، با اعلام اینکه دولت اتمام چهار بانده کردن محور هراز و سوادکوه را در دستور کار دارد، اظهار کرد: رئیس جمهور درباره این دو طرح شخصا پیگیر هستند.

وی با اعلام اینکه سد گلورد مهرماه امسال آبگیری می شود، عنوان کرد: نگاه همه به مازندران نگاه توریستی است از این رو دردهای این استان احساس نمی شود.

معاون بودجه سازمان مدیریت و برنامه ریزی با بیان اینکه برای جذب اعتبارات بیشتر در مازندران باید همگرایی صورت گیرد، تصریح کرد: هر نماینده ای اعتبارات استان خود را در نظر می گیرد در حالی که در سه استان شمالی باید همگرایی برای جذب بودجه انجام شود.

وی با اشاره به اینکه شمال کشور دارای ظرفیت های بسیاری است اما از این ظرفیت ها استفاده نشده است، بیان کرد: تاکنون از پتانسیل کشاورزی این استان‌ها به خوبی استفاده نشده است.

دژپسند با تاکید بر ضرورت توجه به سرمایه اجتماعی در استان های شمالی بیان کرد: این استان ظرفیت‌های خوبی در سرمایه اجتماعی دارد که دیده نشده است از این رو همگرایی نمایندگان استان‌های شمالی مانند برخی استان ها می تواند به جذب اعتبارات بیشتر کمک کند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

captcha

Please enter the CAPTCHA text

چهارفصل