۵ زن خطرناک دنیا را بشناسید

کلمۀ مافیا ممکن است شما را به یاد مردان تبهکار بیندازد اما زنان خطرناکی هم هستند که در جنایت، فساد و سرکردگی مافیاهای بین المللی، مهارت دارند.

“کلودیا اوچوا فیلیکس”- او سرکردۀ یک گروهک مافیایی مکزیکی به نام “لوس انتراس” است و یکی از ستارگان اینستاگرام به شمار می آید. وی جنایتهای زیادی از جمله چندین فقره قتل در کارنامۀ خود دارد.

“آنا گریستینا” – این زن ۴۵ ساله فقط ۶ ماه در زندان بود و بعد از آن به مدت ۵ سال فقط تحت نظر پلیس قرار داشت. او در اعترافات خود گفته که به مدت ۱۵ سال در نیویورک یک خانۀ فساد را اداره کرده است.

“جودی موران” – وی در نگاه اول زنی مسن به نظر می رسد که کاری از او ساخته نیست اما در واقع همسر یکی از چهره های شاخص باند “لزلی کول” است که کارش قاچاق مواد مخدر و انسان بود. وی بعد از مرگ همسرش هدایت این باند را به عهده گرفت. 

“سندراآویلا بلتران” – سندرا بلتران که به ملکه پاسیفیک مشهور بود، یکی از خطرناک‌ترین زنان دنیا محسوب می‌شد و ریاست یکی از کارتل های بزرگ مواد مخدر مکزیک را به عهده داشت. سندرا دو بار ازدواج کرد و هر دو شوهر او افسرهای پلیسی بودند که به فروشنده مواد مخدر تبدیل شدند.

“ماریا لئون” – ماریا لئون یکی از مشهورترین و البته خطرناک‌ترین زنان تبهکار در دنیا محسوب می‌شود. او مدت‌های مدید ریاست یک گروه قاچاق مواد مخدر و انسان را به عهده داشت که از حمایت مافیای مکزیک نیز برخوردار بود. به همین دلیل پلیس لس‌آنجلس هر بار برای دستگیری ماریا با چالش بزرگی روبرو می‌شد. ماریا ۱۳ فرزند داشت که در سال ۲۰۰۸، یکی از پسرهایش در یک عملیات پلیسی گسترده به قتل رسید. ماریا هنگام حضور در تشییع جنازۀ فرزندش بازداشت شد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

captcha

Please enter the CAPTCHA text

چهارفصل