۲۴ هتل ۴ و ۵ ستاره در مازندران به بهره‌برداری می‌رسد

دلاور بزرگ‌نیا صبح امروز در جمع مسؤولان ادارات و نهاد‌های سوادکوه با اشاره به اینکه برای توسعه نیاز به شناخت و برنامه‌ریزی داریم، گفت: طرح جامع گردشگری مازندران باید در سال‌های قبل تدوین می‌شد که به هر دلیل انجام شد و منتظر اتمام مطالعه طرح جامع گردشگری مازندران با برنامه‌ریزی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی مازندران هستیم.

وی با بیان اینکه تلاش فرماندار سوادکوه در موضوع گردشگری، ستودنی است، افزود: سوادکوه دارای جاذبه‌های فرهنگی، تاریخی و طبیعی است و ما در حوزه فرهنگ‌سازی طبیعت‌گردی کوتاهی داشتیم.

مدیر‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران با اشاره به وجود یک هتل ۵ ستاره در مازندران و جذب یک‌دهم مسافران خارجی به تعداد ۳۵۰ هزار نفر در مازندران با همین امکانات اندک، خاطر‌نشان کرد: دولت، تسهیلات ارزان‌قیمت آماده تحویل به سرمایه‌گذارانی دارد که طرح‌های آنان با پیشرفت ۳۵ درصد در حال انجام است.

بزرگ‎نیا از وجود ۱۷۰ طرح در حال اجرای حوزه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران خبر داد و با بیان اینکه ۲۴ هتل ۴ و ۵ ستاره تا دو سال آینده در مازندران به بهره‌برداری می‌رسد، گفت: ۱۶ دستگاه اجرایی مازندران در کار‌گروه گردشگری استان عضو هستند و دبیر‌خانه آن در اداره‌ کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مستقر است.

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

captcha

Please enter the CAPTCHA text

چهارفصل