سه‌شنبه 26 تیر 1403

کمبود نان در غرب مازندران گزارش نشده است

صدراله ردایی در گفت و‌گو با خبرنگار تسنیم در چالوس، اظهار داشت: امسال با همکاری و تلاش دهیاران روستاهای بخش مرکزی تمام مقدمات میزبانی برای مسافران نوروزی مهیا و تا کنون شاهد میزبانی خوبی در روستاها بوده ایم.

وی ادامه داد: خوشبختانه در هیچ یک از روستاهای بخش مرکزی چالوس، تا امروز مشکل کمبود آب شرب نداشتیم و در روستای کلاچان مشکلی وجود داشت که در کمتر از دو ساعت با تلاش ماموران اداره آب و فاضلاب روستایی مشکل رفع شد.

ردایی تاکید کرد: 5 مدرسه در روستاهای بخش مرکزی با 22 کلاس آماده میزبانی از مسافران فرهنگی است.

عضو ستاد اجرایی خدمات سفر چالوس تاکید کرد: در بازدیدی که از روستاهای بخش مرکزی، انجام شد خوشبختانه در نظافت عمومی و جمع آوری زباله شوراهای اسلامی و دهیاران خوب عمل کردند.

ردایی تاکید کرد: با توجه به اینکه در نیمه دوم تعطیلات نوروزی، شاهد افزایش مسافر در روستاهای بخش مرکزی خواهیم بود تلاش می‌کنیم تا میزبانی شایسته برای مسافران باشیم.

وی در مورد پخت نان نیز گفت: تمام نانوایی‌های روستاهای بخش مرکزی فعالیت دارند و در این باره تا کنون هیچ مشکلی گزارش نشده است.

Check Also

خسارت سیلاب در غرب مازندران

اصلانی فرماندار شهرستان عباس آباد: 🔹سیل شب گذشته ۱۳ آبان ماه به تاسیسات زیر بنایی عباس‌آباد، …

One comment

  1. با سلام
    چرا میگین گزارش نشده برادر من ؟؟ من ساکن کلاآبادم نانوایی های اینجا کلا یکساعت صبح یکساعت عصر پخت می کنن این مابین هم چنتا افغانی که بیشترشون غیر مجار اومدن توی صف ایستادن و 100 تا 100 تا لواش یا 20 الی 30 تا بربری میگیرن .وقتی اعتراض به کمبود زمان پخت نان میکنیم بهانه نانوایی هم کمبوده آرده .گرونی اجناس این شهر زبانزده لااقل خواهشا یه فکری برای نان بکنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

captcha

Please enter the CAPTCHA text