سه‌شنبه 26 تیر 1403

کلبه فلت آریا سوادکوه

کلبه فلت آریا سوادکوه

سوادکوه مازندران، یکی از شهرهای بکر مازندران در دل طبیعت می­باشد. مکانی که برای تمدد اعصاب و فرار از هیاهوی شهر با دیدی ابدی و سرسبز در چهار فصل سال مناسب بوده و شما را به ضیافت رنگ‌ها و نقش‌های طبیعت می‌برد. سوادکوه، زادگاه رضاشاه پهلوی و مملو از جاذبه‌های طبیعی و تاریخی مانند برج لاجیم، برج دیو کلی، کاروانسری گوک، قلعه کنگلو، قلعه اولاد، پل شاپور، آرامگاه اخوت و کلیسا سرخ آباد می­باشد.

به همین منظور تیم آی­ شمال بوم­گردی های این منظقه را به مسافران عزیز پیش­نهاد میدهد.

کلبه های یک خوابه در مجموعه آریا دارای 35 متر زیر بنا با ظرفیت حداکثر 3 نفر می­باشد، دارای یک تخت 2 نفره و یک رخت خواب سنتی می­باشد. این کلبه­ ها سرویس فرنگی نداشته و دارای یک حمام و یک سرویس ایرانی می­باشد. در تمامی کلبه ­ها مینی­ بار موجود بوده که به صورت جداگانه و با قیمت­های درج شده روی کالاها محاسبه می­شود.  کلبه­ های دو خوابه این بوم گردی به صورت مستر می­باشد.  این اقامتگاه درمجموع دارای 6 واحد مستقل تک خواب (مشابه) و 8 واحد مستقل 2 خواب (مشابه)، یک لباسشویی مرکزی، پارکینگ اختصاصی، رستوران، کافی ­شاپ می­باشد.

از لحاظ موقعیت مکانی این اقامتگاه 100 متر تا پارک جنگلی اندارگلی، 1 کیلومتر تا سد زمزم، حدود 15 دقیقه تا آبشار پلنگ دره ، 1 ساعت تا جنگل های لفور و 20 دقیقه تا سد سمبل رود فاصله دارد

آدرس: استان مازندران، سوادکوه ، روستای اسبوک ، خیابان شهید عابدی

تلفن: 09119248086  مدیریت جناب آقای حامد شریفی

Inst: @motel.arya

برای رزرو میتوانید مستقیما از طریق شماره و اطلاعات درج شده مجموعه، و یا سایت معتبر جاباما اقدام فرمایید

 

Check Also

بوم گردی کیمه

بوم گردی کیمه سوادکوه مازندران، یکی از شهرهای بکر مازندران در دل طبیعت می­باشد. مکانی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

captcha

Please enter the CAPTCHA text