چهارشنبه 29 فروردین 1403

چشمه آب معدنی سورت به بخش خصوصی واگذار نمی‌شود

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ساری، اصغر عالیشاه صبح جمعه در جلسه بررسی مشکلات مردم بخش چهاردانگه به جاذبه های بکر و طبیعی بخش چهاردانگه اشاره و اظهارداشت: متاسفانه زیرساخت گردشگری در این بخش برای توسعه اقتصاد اهالی منطقه فراهم نیست.

وی افزود: با توجه به اینکه فعالیت مردم بخش چهاردانگه در زمینه کشاورزی و دامپروری است و به صورت سنتی انجام می‌شود تغییر الگوی کشت در این منطقه در دستور کار قرار دارد.

عضو شورای اداری شهرستان ساری، زباله را یکی از بزرگ‌ترین معضل بخش چهاردانگه دانست و تاکید کرد: شهرداری ساری از حمل زباله به منطقه پشتکوه خودداری کند.

وی از پیگیری برای رفع مشکل آب شرب مجتمع پشت کوه چهاردانگه خبر داد و گفت: بهسازی جاده‌های روستای در دستور کار شورای بخش قرار دارد.

عالیشاه از واگذاری یک دستگاه ماشین آتش نشانی به بخش محروم چهاردانگه خبرداد و گفت: به مدارس شبانه روزی و مجتمع‌های آموزشی و پرورشی جهت تهیه لوازم اداری کمک مالی صورت گرفت.

وی، بهسازی جاده‌های دسترسی به اماکن گردشگری و در اختیار قرار گرفتن آن برای اشتغال زایی و کسب در آمد برای اهالی منطقه نیز از دیگر برنامه‌ها شورای بخش چهاردانگه اعلام کرد.

Check Also

خسارت سیلاب در غرب مازندران

اصلانی فرماندار شهرستان عباس آباد: 🔹سیل شب گذشته ۱۳ آبان ماه به تاسیسات زیر بنایی عباس‌آباد، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

captcha

Please enter the CAPTCHA text