ورود مدعی العموم به ساخت و ساز غیر مجاز در عباس آباد بهشهر

ماجرای فروش ۲۸ هزار مترمربع از اراضي عباس آباد که مالک خصوصی با تفکیک، این اراضی را در یک آگهی فروش به مزایده گذاشته باعث شد تا دادستان عمومی وانقلاب مرکز استان مازندران به عنوان مدعی العموم به اين موضوع ورود كند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان مازندران از برخورد دستگاه قضایی با هرگونه ساخت و ساز غیر مجاز در استان خبر داد و گفت: در این راستا، ساخت و ساز غیر مجاز در منطقه عباس آباد شهرستان بهشهر نیز پیگیری و ساخت شهرک در مکان یاد شده فعلاً منتفی شده است.

حجت الاسلام و المسلمین اسداله جعفری با تاکید بر اینکه ساخت و ساز غیرمجاز در منطقه عباس آباد شهرستان بهشهر پیگیری می‌شود، اضافه کرد: اراضی فوق الذکر با کاربری غیر کشاورزی، بدواً متعلق به اداره زندان بهشهر بوده که طبق مستندات ارائه شده از طریق مزایده به شخصی حقیقی واگذار شد.

وی ادامه داد: مالک اراضی ذکر شده در پی تفکیک و ساخت و ساز مسکونی یا تجاری بوده که با ورود دستگاه قضایی به موضوع از ساخت و ساز غیرمجاز توسط وي جلوگیری به عمل آمده است.

دادستان ساری همچنین گفت: نامبرده متعهد گردید هیچ اقدامی نسبت به تفکیک اراضی و فروش آن انجام نداده و هرگونه اقدامات بعدی از جانب ایشان منوط به دریافت مجوز‌های لازم از دستگا‌های متولی از جمله میراث فرهنگی و دیگر ارگان‌ها با نظارت دادستانی خواهد بود.

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

captcha

Please enter the CAPTCHA text

چهارفصل