نوروز ۹۷ با قطار گردشگري شمال رجا

قطار گردشگری تهران-سوادکوه-تهران (ریل باس ارم) همزمان با آغاز سفرهای نوروزی، روزهای سوم، نهم، دهم، دوازدهم و سیزدهم فروردین ماه ۱۳۹۷ آماده پذیرایی از علاقه‌مندان به گردشگری است.

مدت زمان حدودی سفر با قطار گردشگری یاد شده ۱۶ ساعت بوده که ساعت ۰۷:۲۵ صبح روزهای یاد شده از مبدأ تهران حرکت کرده و در طول مسیر در مناطق بنکوه، سيمين دشت (مسير برگشت)، روستاي شوراب، پل ورسک و سوادکوه توقف می‌کند.

برنامه حرکت این قطار بعد از ایام پیک نوروز ۱۳۹۷ بصورت معمول در روزهای پنجشنبه و جمعه هر هفته مطابق با برنامه و پذیرایی اشاره شده خواهد بود.

بهای بلیت تک نفره قطار گردشگری تهران-سوادکوه-تهران (رفت و برگشت) با پذیرایی (صبحانه، نهار و عصرانه) و راهنمای تور و بیمه مسافران، به مبلغ ۱۷۰ هزار تومان برای افراد بزرگسال و ۸۵ هزار و ۵۰۰ تومان برای کودکان (۲ تا ۱۲ سال) می باشد، ولی برای خریدهای گروهی تخفیف‌های ویژه ای در نظر گرفته می شود.

علاقه‌مندان به سفر با قطار گردشگری تهران-سوادکوه-تهران می توانند برای خرید بلیت از طریق کلیه آژانسهای سطح کشور و همچنین از طریق سایت شرکت رجا به نشانی www.raja.ir و در بخش گردشگری با انتخاب مبدأ “تهران” و مقصد “پل سفید” و انتخاب روزهای ایام پیک در فروردین ۱۳۹۷ یا روزهای پنج شنبه و جمعه برای بعد از این ایام اقدام کنند.

فروش تلفنی نیز از طریق سامانه ۱۵۳۹ رجا، قابل انجام می باشد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

captcha

Please enter the CAPTCHA text

چهارفصل