معاون فرماندار فریدونکنار پس از ۵۰ ماه رفتنی شد

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان فریدونکنار، حجت‌الله عصمتی معاون فرماندار فریدونکنار از کارمندان آموزش و پرورش بوده که در دولت قبل به‌صورت مأموریتی وزارت کشور آمده بود.

وی توانست به‌مدت چهار ماه پس از عزل محمد حسین‌زاده‌لداری که اولین فرماندار دولت تدبیر و امید در شهرستان فریدونکنار بود نیز به سمت سرپرستی این فرمانداری برسد.

عملکرد عصمتی در این دوران به گونه‌ای بود که خیلی‌ها معتقد بودند او به‌خوبی توانسته جایگاه خود را در میان دولت یازدهمی‌ها استحکام نسبی بخشد و شاید ربیع فلاح حکم فرماندار را هم به وی بدهد اما طولی نکشید که مهرداد ابراهیمی با سابقه بخشداری بابل و معاونت اداره‌کل سیاسی و انتخابات استانداری با حکم سرپرستی به فرمانداری شهرستان فریدونکنار آمد.

ابراهیمی نیز پس از چند ماه حکم فرمانداری خود را با امضای وزیر کشور دریافت کرد و طولی نکشید که او هم از فرمانداری فریدونکنار رفت و مسئولیت اداره‌کل سیاسی و انتخابات استانداری مازندران را به‌عهده گرفت.

اما امروز ورق نهایی برای پایان کار حجت‌الله عصمتی معاون فرماندار فریدونکنار رقم خورد و البته گفته می‌شود وی که سابقه حضوری ۵۰ ماهه در فرمانداری فریدونکنار دارد از امروز به آموزش و پرورش برمی‌گردد.

عصمتی

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

captcha

Please enter the CAPTCHA text

چهارفصل