محدودیت ترافیکی جاده‌های شمال در تعطیلات منتهی به مبعث

مرکزمدیریت راه‌ها اعلام کرد تردد انواع وسایل نقلیه در محور کندوان از ساعت ۱۴ تا ۲۴ روز شنبه ۲۵ فروردین از کرج به مرزن‌آباد و در محور هراز از ساعت ۱۵ تا ۲۴ همان روز از رودهن به آمل ممنوع است.

بر اساس این گزارش تردد موتور‌سیکلت از ساعت ۱۲ روز چهارشنبه ۲۲ فروردین الی ساعت ۶ روز یکشنبه ۲۶ فروردین از محور‌های کرج- چالوس، هراز ، سوادکوهو بالعکس ممنوع است.
در محور کندوان تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ الی ۲۴ روز شنبه ۲۵ فروردین از کرج به مرزن‌آباد ممنوع است و با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ الی ۲۴ همان روز از مرزن‌آباد به کرج یک‌طرفه خواهد بود.

 

در محور هراز نیز تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ الی ۲۴ روز شنبه از رودهن به آمل ممنوع است و از ساعت ۱۷ الی ۲۴ همان روز، از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء) یک‌طرفه خواهد بود.

 

تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس و بالعکس کماکان ممنوع می‌باشد.

 

در محور هراز تردد تریلر‌ها کماکان ممنوع است همچنین تردد کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد‌شدنی از ساعت ۱۲ الی ۲۴ فردا ۲۲ فروردین و از ساعت ۶ الی ۲۴ روز‌های پنجشنبه و جمعه هفته جاری و روز و شنبه هفته آینده از محور هراز ممنوع است.

 

در محور سوادکوه نیز تردد تریلر‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ الی ۲۴ روز شنبه ۲۵ فروردین از تهران به قائم شهر و بالعکس، ممنوع است.

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

captcha

Please enter the CAPTCHA text

چهارفصل