قلع و قمع بیش از ۵۰ فقره بنای غیرمجاز در محمودآباد

احمد صادقی گفت: با هدف اجرای تبصره ۲ ماده ۱۰ قانون اصلاح قانون حفظ زمین های زراعی و باغ ها و بر اساس دستور دادستانی،گروه اجرای احکام به همراه نماینده دادستان، بنیاد مسکن و گروه گشت ۱۳۱ این مدیریت اقدام به قلع و قمع ۵۹ فقره ساخت و ساز غیر مجاز در زمین های کشاورزی روستاهای سیاهرود سر، خط آهی، تلیکسر، آزادمون و تجکنار از توابع بخش مرکزی شهرستان محمودآباد کردند.
مدیر جهاد کشاورزی ‌شهرستان محمودآباد با بیان اینکه در این عملیات ۴۹ هزار و ۶۰۰ متر مربع از زمین های تغییر کاربری شده، آزادسازی و به چرخه تولید بازگشت افزود: در روستای سیاهرودسر ۳۰ هزار متر مربع زمین های کشاورزی بصورت تفکیک و در روستای آزادمون نیز ۱۳ هزار مترمربع بصوت دیوارکشی و بنای نیمه کاره تخریب شد.
صادقی گفت: تغییر کاربری غیرمجاز در روستای خط آهی در هزار و ۹۰۰ متر مربع بصورت تفکیکی و جاده سازی، روستای تجکنار در ۷۰۰ متر مربع و روستای تلیکسر در ۴ هزار مترمربع به صورت دیوارکشی، قلع و قمع شد.
مدیر جهاد کشاورزی ‌شهرستان محمودآباد با اشاره به اینکه با ساخت ‌و ‌ساز غیرمجاز در زمین‌های کشاورزی که منابع تأمین‌کننده امنیت غذایی جامعه را تهدید کند، بر اساس قانون برخورد خواهد شد افزود: هرگونه ساخت و ساز در زمین های کشاورزی ممنوع بوده، به جز مواردی که مراجع ذیصلاح مجوز قانونی صادر کنند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

captcha

Please enter the CAPTCHA text

چهارفصل