سه‌شنبه 26 تیر 1403

زن زورگیر و سردسته باند تبهکاری در تور پلیس نوشهر

سرهنگ اکبر درویشی فرمانده انتظامی شهرستان نوشهر گفت: در پی وقوع سرقت به عنف طلا و زیورآلات یک خانواده در ویلایی در شهرستان نوشهر موضوع در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.

او با بیان اینکه متهمان که یک زن و ۲ مرد هستند، با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی  شناسایی و تحت تعقیب قرار گرفتند، افزود: متهمان با هماهنگی قضایی در عملیاتی ضربتی در میدان آزادی نوشهر در حالی که مجدداً برای باجگیری قصد داشتند متعرض آن خانواده شوند، دستگیر شدند.

درویشی با اشاره به اینکه سردسته این باند فرد تبهکاری است که دارای سوابق متعدد کیفری است، گفت: این زن در بازجویی‌های فنی پلیس به بزه انتسابی اقرار و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شده است.

او افزود: متهم در حین دستگیری با مقاومت در برابر پلیس و هیاهو قصد فرار از دست قانون را داشت که با واکنش سریع پلیس دستگیر شد.

سرهنگ درویشی با اشاره به انتشار کلیپ دستگیری این باند در شبکه‌های معاند که در آن دشمنان امنیت مردم بزرگ ایران با حمایت از این فرد خطرناک هنجارشکن با دروغ پردازی و تشویش اذهان عمومی در راستای خدشه دار کردن امنیت روانی مردم تلاش کرده‌اند، گفت: امنیت مردم خط قرمز پلیس بوده و در این راه هرگز مماشات نخواهد کرد

Check Also

خسارت سیلاب در غرب مازندران

اصلانی فرماندار شهرستان عباس آباد: 🔹سیل شب گذشته ۱۳ آبان ماه به تاسیسات زیر بنایی عباس‌آباد، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

captcha

Please enter the CAPTCHA text