سه‌شنبه 26 تیر 1403

خبری خوش برای مسافران هراز

به گزارش گروه رسانه‌های خبرگزاری تسنیم،عزت اله یوسفیان ملا نماینده آمل در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با افکارنیوز با اشاره به وقوع سیلاب در جاده هراز و مسدود شدن چند ساعته جاده در روز دوشنبه گفت: سیلاب روز یکشنبه و دوشنبه باعث شد تا جاده هراز نا ایمن شود و با ریزش کوه و وقوع سیلاب در روز دوشنبه، جاده هراز برای چند ساعت مسدود شد اما با تلاش مسئوولین امر بازگشایی شد.

وی تصریح کرد: هر از چندگاهی به دلیل ریزش کوه بر روی جاده شاهد مسدود شدن این مسیر هستیم که البته این دفعه به دلیل وقوع سیلاب و ریزش کوه جاده هراز مسدود و مسافران چند ساعتی معطل شدند.
نماینده آمل در مجلس شورای اسلامی یکی از مشکلات جاده هراز را تردد زیاد خودروها دانست و با اشاره به ترافیک سنگین جاده هراز بخصوص در ایام تعطیلات گفت: چهار بانده شدن جاده هراز می تواند این مشکل را رفع کند که این کار از چندی پیش آغاز شده که تا پایان امسال کار ساخت و ساز از قبیل کندن کوهها، احداث تونل ها و پل ها به اتمام خواهد رسید و کار ایمن سازی از قبیل زدن گارد ریلها و حفاظ و آسفالت آن نیز در سال آینده انجام می شود.

یوسفیان ملا با تاکید بر اینکه جاده هراز ظرفیت این همه خودرویی که در آن تردد می کنند را ندارد، اظهار داشت: مسیری که می توان بین 2 تا سه ساعت طی نمود، گاهی اوقات بیش از شش تا هشت ساعت طول می کشد و این اتلاف وقت مردم در جاده و ترافیک را به همراه دارد.

وی با اشاره به چهار بانده شدن برخی از قسمت های جاده هراز اضافه کرد: امیدواریم با اتمام پروژه چهار بانده شدن این جاده گامی در جهت رفع معظل ترافیک این مسیر پر تردد برداشته شود.

Check Also

خسارت سیلاب در غرب مازندران

اصلانی فرماندار شهرستان عباس آباد: 🔹سیل شب گذشته ۱۳ آبان ماه به تاسیسات زیر بنایی عباس‌آباد، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

captcha

Please enter the CAPTCHA text