جذاب ترین پارک های آبی جهان

پارک‌های آبی برای کودکان و بزرگسالان به طور یکسان جذاب است. اما تعدادی از پارک‌های آبی در جهان هستندکه اخیرا جاذبه‌ها و تغییرات چشمگیری را به این مکان افزودند که ما در اینجا تعدادی از آنها را برای شما آورده‌ایم. اگر به دنبال مکانی برای سرگرم کردن خود و کودکتان هستید، به این پارک‌های آبی سری بزنید.

اتالند

این پارک با 18 سرسره آبی که دارد، بلندترین پارک آبی ایتالیا است که در جزیره سیسیلی واقع شده است. اتالند هزاران هزار توریست را هر ساله به خود جذب می‌کند.

جذاب ترین پارک‌های آبی جهان - تصویر 1

آکواتیکا

پارک آبی آکواتیکا در اورلاندو دلفین‌ها و دیگر موجودات دریایی را به شما نشان می‌دهد. شما می‌توانید با سورتمه‌های آن سرگرم شوید و در عین حال از نمایش موجودات دریایی لذت ببرید.

جذاب ترین پارک‌های آبی جهان - تصویر 2

خلیج کارائیب

شهرت کره جنوبی ممکن است برای پارک آبی‌اش نباشد اما خلیج کارائیب در درون خود چنین گوهری پنهان دارد. اگر شما به سرسره‌های آبی علاقه دارید، این پارک 4 نمونه از آنها را دارد. موج مصنوعی این مکان نیز یکی از بزرگ‌ترین‌ها در جهان است.

جذاب ترین پارک‌های آبی جهان - تصویر 3

جادوی شاد

پس از اتمام المپیک 2008 در پکن، مقامات به این فکر افتادند که با مرکز آبی المپیک چه کنند و پس از آن تصمیم گرفتند آن را تبدیل به یک پارک آبی سرپوشیده  کنند. از سقف این مکان ستاره‌های دریایی بزرگی آویزان است.

جذاب ترین پارک‌های آبی جهان - تصویر 4

پارک ساحلی

اگر به دنبال بلندترین و سریع‌ترین سرسره جهان هستید، به پارک ساحلی برزیل سفر کنید. سرسره آبی آن 135 فوت ارتفاع دارد و سرعت آن 65 مایل در ساعت است.

جذاب ترین پارک‌های آبی جهان - تصویر 5

ساحل بلیزارد

این پارک آبی والت دیزنی در اورلاندو واقع شده است. اما شما تا زمانی که به داخل آن نروید، از هیجان آن چیزی نخواهید فهمید. سرسره‌های آن جزو دومین سرسره‌های پر سرعت و بلند جهان هستند.

جذاب ترین پارک‌های آبی جهان - تصویر 6

کشتی نوح

این پارک آبی در ویسکانسین دلز واقع شده و به عنوان پایتخت پارک‌های آبی جهان شناحته می‌شود. از میان 51 سرسره آبی که در آنجا وجود دارد، به دنبال آنهایی باشید که برای قلبتان ضرری ندارد.

جذاب ترین پارک‌های آبی جهان - تصویر 7

وایل وادی

امارات متحده عربی به خاطر پارک آبی‌اش شهرت دارد. این پارک آبی با سرسره‌ بلند و دریاچه‌ موج مصنوعی خود هر ساله توریست‌های بسیاری را به سمت خود جذب می‌کند.

جذاب ترین پارک‌های آبی جهان - تصویر 8

منطقه 47

اتریش به دلیل پارک آبی هیجان انگیزی‌اش شهرت دارد. هنگامی که به این مکان وارد می‌شوید، سرسره‌های آبی عظیم الجثه، رودخانه خروشان و دیوارهای سنگی را مشاهده می‌کنید.

جذاب ترین پارک‌های آبی جهان - تصویر 9

Check Also

معرفی رودخانه های مازندران

معرفی رودخانه های مازندران رود، آبی است روان که از به هم پیوستن آب چند …

One comment

  1. خيلي مطالبه جالبيه لطفا راجع به هولپيما بيستر مطلب بزاريد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

captcha

Please enter the CAPTCHA text