دوشنبه 25 تیر 1403

ترافیک در محورهای مازندران روان است

محسن آقابرارپور در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ساری درباره آخرین وضعیت راه‌های استان مازندران اظهار کرد: ترافیک در محورهای استان روان است و همه محورهای مازندران باز و تردد در این محورها در جریان است.

وی با اشاره به بارندگی در محور هراز تصریح کرد: از محدوده آب اسک تا منظریه شاهد بارش باران هستیم و در دیگر محورهای استان شاهد هوای ابری تا نیمه‌ابری هستیم.

نماینده راه و شهرسازی مازندران در ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران با اعلام اینکه مرکز مدیریت راه‌های استان با شماره 33322320-011 آماده پاسخ‌گویی به مسافران است، افزود: در طول 2 هزار و 247 کیلومتر راه اصلی و فرعی 33 اکیپ راهداری با 185 دستگاه ماشین‌آلات مشغول فعالیت هستند.

وی اضافه کرد: روزانه بیش از 300 نفر در طول مسیر آماده ارائه خدمات به مسافران نوروزی هستند که در مبادی ورودی و نیز در طول مسیرهای استان مشغول فعالیت هستند.

نماینده راه و شهرسازی مازندران در ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران خاطرنشان کرد: کمی راهداری نیز در مبادی وردی استان مازندران در رامسر، گردنه گدوک، امام‌زاده هاشم، کندوان، ورودی گلوگاه راه‌اندازی شد که اقدامات اطلا‌ع‌رسانی سفر را نیز در برنامه کاری خود دارند.

وی در ادامه به فعالیت 20 راهدارخانه در محور مواصلاتی مازندران در ایام نوروز اشاره کرد و گفت: 80 گشت راهداری در طول راه‌های مازندران مشغول گشت‌زنی هستند.

آقا‌برارپور یادآور شد: 49 دوربین نظارت تصویری راه‌های شریانی مازندران را در کنترل دارند و مشکلات و موانع در زمان بحران را اطلاع‌رسانی می‌کنند.

Check Also

خسارت سیلاب در غرب مازندران

اصلانی فرماندار شهرستان عباس آباد: 🔹سیل شب گذشته ۱۳ آبان ماه به تاسیسات زیر بنایی عباس‌آباد، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

captcha

Please enter the CAPTCHA text